Головна > Медичним працівникам > Чергова медична нарада на чолі з Головним лікарем Балашовою Ольгою Іванівною

У Дніпропетровському онкологічному диспансері відбулася чергова медична нарада на чолі з Головним лікарем Балашовою Ольгою Іванівною.

Розглянута онкоепідемічна ситуація в області, аналіз фінансової діяльності та аналіз роботи хірургічних відділень. Визначені основні пріоритетні напрямки роботи лікувального закладу.

Чітко представлені основні новітні напрямки хірургії, які впроваджуються у рутинну практику. Перш з все, це лапароскопічні хірургічні втручання, на органах черевної порожнини та різні види реконструкції молочної залози.

А саме, лапароскопічні резекції ураженої печінки, підшлункової залози, що доповнюються лімфодисекцією, тобто видаленням уражених лімфатичних судин та вузлів. В свою чергу, радикальні мастектомії доповнюються реконструкцією із змодельованих клаптів передньої черевної стінки та спини.

Застосування сучасних технологій та підходів, не дивлячись на великий об’єм операцій, дозволяє досягти високий рівень абластичності та зберігти задовільний функціональний стан пацієнтів.

EnglishRussianUkrainian