Громадська організація”Журавушка”

Дніпровська обласна громадська організація”Журавушка” народилась 25 травня 2001 року при онкологічному обласному діспансері,який очолює Балашова Ольга Іванівна.

Наша організація входить до Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів “Разом проти раку”.Голова “Журавушки”- Сірик Юлія Євгенівна.Наша волонтерська організація складається з 51-ої жінки, за час свого існування зробили багато потрібного для здоров’я жінки:

-інформація про хворобу РМЗ – зі СМІ, радіо, телебачення, телефону
-відвідування трудових колективів, навчальних закладів-де спілкуючись з жінками навчаємо методам самообстеження
-відвідуємо жінок у палатах лікарень:онкодиспансеру, √4, √20
-працює група волонтерів, та школа пацієнтів яку очолює лікар – психотерапевт
Лагутіна Олена Іванівна.

Покладаємо надію на нові технології по лікуванню РМЗ, нову молоду команду мамологічного центру, який очолює Перепелиця Катерина Олександрівна.

Дякуємо усім лікарям, медсестрам, санітаркам усім, усім-хто своїм милосердям,знаннями,вмінню,турботі їх любові до нас жінок.

“Журавушка”- це символ сім’ї, материнства,успіху, щастя.Ми- жінки, які обрали життя! Ми активно приймаємо участь у маршах у місті Києві:”Усим світом проти раку, “Разом проти Раку” , “Марш життя та надії”, Всеукраїнських конференціях ,тощо….Приймаємо участь в ВООО літня школа волонтерів у Конче-Заспі,Ворзелі,Рахові,Вишкові,Сянках.

Журавушки- це ті жінки,котрі пропонують нове відношення до життя,ми знайшли вихід із критичного положення.Зробили крок на зустріч гармонії,здоровью та досконалості.Зробили крок на зустріч гармонії,здоровью та досконалості.

Ми відвідуємо: театри, бібліотеки,органний зал,,виставки, спортивні заклади, басейни, скандинавську ходу,активно приймаємо участь у” Золотому віці”,День міста,Петриківський розпис…

Хочеться вірити, що наша “Журавушка” буде і надалі допомагати жінкам , які потрапили у таку скрутну ситуацію і потребують допомоги,щоб здолати і не залишитись без нашої уваги. Ми хочемо бути і є взірцем для тих-кому щойно поставили діагноз рак…

Семья растет и нныне
В больших и малых
Милых городах…
“Хай буде мир на вільній Україні
Здорова жінка-радість на устах!
Даруй “Журавка”- радощів багато
Жінок від болю захищай поднині
Хай кожен день нам
Буде наше свято,
Героям слава!Слава Берегині”!

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.