Хірургія молочної залози та м’яких тканин (Онкохірургічне відділення №1)

В стаціонарну онкохірургічному відділенні №1 на 30 ліжок проводиться оперативне та комбіноване лікування доброякісних та злоякісних пухлин молочної залози. Широко використовуються методики органозберігаючих та рекунстроктивно-відновних операцій.

Лікарями відділення отримано 12 патентів на корисну модель у лікуванні пухлин молочної залози, шлунку, товстої кишки. На базі відділення виконано 7 кандидатських та 1 докторську дисертацію. Лікарі відділення регулярно приймають участь у конференціях та проходять стажування в провідних клініках України, Німеччини, Італії, Іспанії, Швейцарії.

Щорічно у відділенні виконується близько 1300 оперативних втручань:

  • Секторальні резекції молочних залоз з  інтраопераційним  гістологічним дослідженням.
  • Операції при злоякісних пухлинах молочної залози зі збереженням молочної залози (органозберігаючі операції). Видалення частини тканини молочної залози виконується з обов’язковим терміновим гістологічним дослідженням країв резекції, та маркуванням «ложа» пухлини для подальшої прицільної променевої терапії:
  • Квадрантектомії з регіонарною лимфаденектомією.
  • Онкопластичні операції (Grizotti, Round block, редукційна маммопластика) – це операції з видалення частини молочної залози із застосуванням прийомів пластичної хірургії, для досягнення кращого косметичного результату.
  • Радикальні мастектомії в різних модифікаціях.
  • Реконструктивно-відновлювальні  операції: відстрочені та одномоментні з використанням імплантатів та власних тканин.
  • Маммопластичні, коригуючі  операції   на молочних залозах

Читайте детальніше про “Реконструкція молочної залози після мастектомії

Фахівці відділення є частиною великої мультидисциплінарної команди медичного закладу, що має в своєму арсеналі усі види спеціального лікування для онкологічних хворих. Це дозволяє оптимізувати маршрути пацієнтів, полегшити та прискорити виконання всієї необхідної онкологічної програми.

Відділення знаходиться за адресою:
м. Дніпро, вул. Гавриленко, 1

 

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.