Головна > Інформація про проведення школи пацієнтам у Дніпропетровському онкологічному диспансері

З метою надання психо-онкологічної допомоги пацієнтам у Обласному мамологічному центрі була створена така форма роботи, яка дозволила надавати допомоги більш широкому колу пацієнтів. На протязі останніх двох років, щомісячно проводяться «школи пацієнтів».

Метою психо-онкологічної допомоги стає усунення душевної болі, конфлікту, переробки та розвитку процесів внутрішніх змін в умовах хвороби. Тематика зустрічей досить різноманітна. Перш за все увага приділяється психологічним проблемам, а також питанням лікування, профілактики хвороби, які цікавлять пацієнтів.

Зустріч проводиться лікарем психотерапевтом разом з лікарями онкологічного профілю:

  • Променевий терапевт – детально відповість на запитання стосовно проблем, пов’язаних з проходженням променевої терапії;
  • Хірург онколог – надасть кваліфіковану рекомендацію про перебіг післяопераційного періоду та подальшого спостереженню після завершення загального лікування.
  • Гінеколог-ендокринолог – надає інформацію, щодо проблем пов’язаних з лікуванням основного захворювання.
  • Психотерапевт – пропонує на розгляд теми «життя після операції», «відносини з рідними», «питання сексуальності», «психічного здоров’я» та багато інших.
  • Інструктор ЛФК – розповідає про значення фізичних вправ в ранньому і подальшому після операційному періоді, розглядаються питання протезування.

У невимушеній атмосфері зустрічі, пацієнти мають змогу поспілкуватись з лікарями, вирішити «незручні» питання.

Така форма спілкування допомагає хворим мати більше інформації, що стосується онкологічного процесу лікування, профілактики, прогнозу.

EnglishRussianUkrainian

Шановні пацієнти❗️

Дніпровський онкологічний диспансер проводить планові консультації!

В цей складний для країни час ми працюємо без вихідних. Графік роботи персоналу з 04.03. 22 р по 08.03. 22 р включно❗️

✅ Поліклініка по вулиці Космічна, 21 з 08.00 до 14.00.
(ведеться прийом за спеціальностями онкологія, ЛОР, онкохірургія, онкогінекологія, онкоурологія, хіміотерапія, радіологія)
✅ Областний мамологічний центр по вулиці Гавриленко, 1 з 08:00 до 14:00.

🇺🇦 Віримо у нашу перемогу! Слава Україні!