Головна > Новини > Моноспектакль “Свято солодкої Лободи”

22 січня 2019 року в 100-ту річницю Дня Соборності України у Дніпропетровському обласному онкодиспансері пройшов незвичайний захід. До нас у гості завітав театр ім. Шевченка з моноспектаклем “Свято солодкої Лободи” – спектакль про долю однієї української багатодітної сім’ї, яка пережила Голодомор, війну, втратила сім дітей, але зберегла трепетливу душу, любов і не тримала зла на кривдників.

Мати сімейства Мокрина, яку чудово зіграла молода актриса театру Вероніка Голованева, змусила повністю поринути в події того часу, пережити трагедію її сім’ї. Люди, що знаходилися в залі, які знають, що таке хвороба і смерть не змогли стримати сліз.

На виставі були присутні автор твору, письменниця, член Спілки письменників України – Леся Степовичка та автор сценарію, режисер і сценарист, Заслужений діяч мистецтв України – Анатолій Канцедайло.

Глядачі вітали і дякували авторам твору та актрисі театру стоячи з вигуками «Браво»! “Дякую за емоції, спасибі за те, що вчите розуміти минуле і цінувати теперішнє” – говорили всі, виходячи із залу. Багато хто пригадав історії, які розповідали бабусі та дідусі про ті далекі часи, які принесли багато горя українському народу…Тому ми хочемо миру, єдності, взаєморозуміння, розвитку і процвітання нашій коханій Україні!

EnglishRussianUkrainian