Головна > Новини > На цьому тижні відбувся черговий обхід з Головним лікарем

На цьому тижні в Дніпропетровському онкологічному диспансері відбувся черговий обхід з Головним лікарем Балашовою Ольгою Іванівною та Заступниками Головного лікаря Хановим Віктором Володимировичем і Федоренко Дмитром Анатолійовичем.

Завідуючі відділеннями разом з лікарями звітували про стан пролікованих пацієнтів, нові досягнення та перспективи розвитку відділень.

Пацієнти диспансеру зверталися до керівництва диспансеру зі словами подяки і були задоволені своїми лікарями та комфортними умовами перебування.

Відтепер пацієнти можуть отримувати не тільки спеціалізоване лікування, але й необхідну їм реабілітацію, оскільки в нашому закладі створений єдиний в Україні блок реабілітації хворих з післяпроменевими реакціями та ушкодженнями, зокрема з постмастектомічним синдромом та іншими наслідками радикальних хірургічних методів лікування. Використовується: магнітотерапія, лазеротерапія, пресотерапія та інші методики.

Ми не зупиняємось на досягненнях та розвиваємось надалі для покращення надання медичної онкологічної допомоги населенню міста Дніпро, Дніпропетровської області та всієї України.

EnglishRussianUkrainian