Навчальний курс для інтернів-хірургів нашої області

Цієї п’ятниці головний експерт Дніпропетровського департаменту охорони здоров’я за спеціальністю “Онкохірургія”, завідувач онкохірургічним відділенням №2 Дніпропетровського онкодиспансеру – Савенков Дмитро Юрійович провів навчальний курс для інтернів-хірургів нашої області. Молоді хірурги були ознайомлені із показниками роботи відділення та принципами сучасної лапароскопічної онкохірургії органів черевної порожнини.

Дмитро Юрійович представив не тільки досвід відділення, але й досвід світових експертів, який здобув на багато численних стажуваннях за кордоном.

Головний лікар – Балашова Ольга Іванівна відвідала захід, змотивувала молодих спеціалістів до активної роботи, участі у зарубіжних конференціях та застосуванні нових знань для лікування пацієнтів нашої держави.

Бажаємо молодим спеціалістам досягти значних успіхів у хірургії!

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.