Головна > Відділення > Онкохірургічне відділення №1

У відділенні виконуються операції при патології м’яких тканин, органах черевної порожнини, органах грудної порожнини. Проводяться комбіновані, радикальні, паліативні, реконструктивні, органозберігаючі операції.

Завідувач відділення

 

Кічик Дмитро Вікторович

Лікар-хірург-онколог вищої категорії

 

 

 

Лікарі

Москаленко Андрій Миколайович – лікар хірург-онколог

Терещенко Максим Сергійович – лікар хірург – онколог

Одне з головних завдань нашого відділення – не просто провести успішні операції, але і завдати пацієнтам якомога менше хірургічної травми.

Тому на зміну «відкритим» втручанням прихойшла лапароскопія – хірургічний метод, при якому операції проводять через невеликі розрізи. Саме цей інноваційний спосіб в хірургічному відділенні №1 застосовують для лікування більшості онкологічних захворювань шлунка, стравоходу, підшлункової залози. Також впроваджуються в практику торакоскопічні втручання.

Лапароскопія для наших пацієнтів – це:

  1. Високоточні операції, з дотриманням всіх онкологічних принципів, що проводяться з використанням новітньої медичної техніки
  2. Максимально високі темпи загоєння і реабілітації

У відділенні виконуються плевральні пункції, лапароцентез, чрезшкірні трепан-біопсії пухлин, легень, середостіння, а також м’яких тканин під контролем УЗД і КТ.

Запроваджуються нові методики лікування хворих із захворюваннями шлунка (різні види пластичних операцій при раку шлунка: субкардіальна резекція шлунка, різні види гастропластики, в тому числі формування штучного шлунка, регіонарна хіміотерапія – шляхом катетеризації артерій).

Впроваджені в щоденну практику панкреатодуоденальна резекція, бронхопластична лобектомія, катетеризації артерій для проведення селективної регіонарної хіміотерапії.

Відділення знаходиться за адресою:
м. Дніпро, вул. Космічна, 21

EnglishRussianUkrainian

Контактні телефони: