Головна > Відгуки наших пацієнтів > Подяка за підтримку ініціативи та сприянні в проведенні акції керівництву диспансеру та усім лікарям

Після проведення акції до міжнародного Дня боротьби із захворюваннями молочної залози до нас надійшло багато листів. Хочемо поділитися одним із них:

Шановні друзі!
17 жовтня 2018 року у Комунальному закладі «Клінічний онкологічний диспансер «Дніпропетровської ради» відбувся захід з приводу міжнародного Дня боротьби із захворюваннями молочної залози. Завдяки даному заходу жінки мали можливість безкоштовно пройти мамографічне обстеження та отримати консультацію лікаря мамолога. Тільки за один день мамографічне обстеження пройшли більш ніж 100 жінок.
За ініціативою депутата Синельниківської міської ради Захарова Олега Володимировича та за підтримки головного лікаря Дніпропетровського онкологічного диспансеру Балашової Ольги Іванівни для жінок міста Синельникове та всієї Дніпропетровської області захід було продовжено до кінця місяця. І вже 18 жовтня мамографічне обстеження пройшли ще близько 40 жінок міста Синельникове.

Від себе особисто та від імені жінок міста, які мали змогу пройти обстеження хочу подякувати головному Лікарю Балашовій Ользі Іванівні та всьому колективу лікарні за підтримку моєї ініціативи та сприянні в проведенні цієї акції.

EnglishRussianUkrainian