Прийом у відділенні ведуть лікарі: лікар-онколог, онкохірург, ЛОР-онколог, онкогінеколог, онкоуролог, радіолог, терапевт, сонолог, ендоскопіст.

До відділення спрямовуються хворі із міст та районів області з установленим діагнозом злоякісного новоутворення, підозрою на злоякісне новоутворення різних локалізацій, доброякісними та передпухлинними процесами, рецидивами захворювань, онкологічні хворі диспансерної групи.

Фахівці відділення є частиною великої мультидисциплінарної команди медичного закладу, що має в своєму арсеналі усі види спеціального лікування для онкологічних хворих. Це дозволяє оптимізувати маршрути пацієнтів, полегшити та прискорити виконання всієї необхідної онкологічної програми.

Завідувач відділенням

Черезова Юлія Юріївна 

Лікар-онколог вищої категорії

 

Лікарі

Яременко Тетяна Опанасівна – лікар-онколог вищої категорії

Плаксєєва Інна Вікторівна – лікар з ультразвукової діагностики

Саніна Марина Андріївна – лікар-ендоскопіст

Бойко Інна Сергіївна – лікар-онколог

Слюсарев Владислав Миколайович – лікар уролог ,онколог, вищої категорії

Скляр Андрій Григорович – лікар-отоларинголог-онколог I категорії

Коляда Антоніна Петрівна –лікар ендоскопіст вищої категорії

Вєрїч Володимир Федорович – лікар гінеколог –онколог, вищої категорії

Дьякова Валентина Миколаївна – лікар-гінеколог-онколог вищої категорії

Бушина Марина Миколаївна – старша медична сестра

Оснащення поліклініки сучасне, що дає змогу діагностики та лікуванню онкологічних захворювань на високому рівні. Сюди входить потужна ендоскопічна та сонологічна служба, сучасна хірургічна апаратура, а саме метод радіохірургії на апараті «Сургітрон», який має дуже великий спектр застосування та має багато переваг одним із яких є мінімальне ураження тканин та високий косметичний ефект; також слід зазначити, що на базі відділення виконуються такі методи діагностики як кольпоскопія, цистоскопія, різні види біопсій.

Рекомендації пацієнтам

При первинній явці у поліклінічне відділення пацієнт повинен мати направлення на консультацію онколога від іншого спеціаліста який скерував пацієнта та паспорт. Після звернення до реєстратури, пацієнту видається талон до лікаря, якщо треба заводиться амб. картка. Пріоритет в черзі до лікаря мають пацієнти, які госпіталізуються у стаціонарні відділення. Лікар поліклінічного відділення: обстежує онкохворих, згідно локальних протоколів медичної допомоги; встановлює діагноз онко хворим, стадію захворювання; скеровує на консіліум та на лікування у стаціонарні відділення; виконує диспансернє спостереження пацієнтів; хворим, які направляються на МСЕК, заповнюється виписка з амбулаторної картки; хворим, яким не можливо призначити
спеціальні види лікування, видається справка на симптоматичнє лікування у сімейного лікаря за місцем мешкання.

Лікар поліклінічного відділення для Вас буде головним помічником в діагностиці, лікуванні та нагляді.

Відділення знаходиться за адресою:
м. Дніпро, вул. Космічна, 21

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.