Головна > Новини > Що треба знати про 𝗖𝗼𝗿𝗼𝗻𝗮𝘃𝗶𝗿𝘂𝘀 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵 онкохворим пацієнтам!

Просимо віднестися з розумінням!

Що треба знати про 𝗖𝗼𝗿𝗼𝗻𝗮𝘃𝗶𝗿𝘂𝘀 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵 онкохворим пацієнтам!

На теперішній час для лікування онкопатології застосовується хірургія, променева терапія, хіміотерапія, гормональні препарати та імунотерапію. Ми наголошуємо, що онкологічні пацієнти в процесі лікування мають імунодепресію та більш чутливі до інфекції та ускладнень.

1. Повинні суворо застосовувати засоби особистого захисту для пацієнтів, які знаходяться під час лікування та тих, хто знаходяться в ремісії.

2. Слід використовувати більш інтенсивне спостереження та лікування за онкологічними пацієнтами, які інфіковані 𝗖𝗢𝗩𝗜𝗗-𝟭𝟵, особливо пацієнти літнього віку з супутніми захворюваннями.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prijnyav-rishennya-pro-zaboronu-pasazhirskih-perevezen-ta-obmezhiv-kilkist-uchasnikiv-masovih-zahodiv-10-osobami, для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Дніпропетровській області, забезпечення санітарно-протиепідемічного режиму  Комунальне Підприємство “Дніпровський обласний клінічний онкологічний диспансер” ДОР повідомляє про заходи на період карантину:

1. Вхід до поліклінічного відділення обмежується пацієнтом (у тяжких випадках  випадках в супроводі медичного персоналу), усім іншим супроводжуючим особам  або родичам пацієнта, вхід до поліклінічного відділення тимчасово заборонений.

2. Відвідування пацієнтів у стаціонарі заборонені.

3. Просимо пацієнтів використовувати засоби індивідуального захисту та деззасоби для обробки рук при перебуванні у приміщеннях диспансеру.

4. Тимчасово обмежені обстеження та лікування з приводу передпухлинної патології.

Дякуємо за розуміння!

EnglishRussianUkrainian