Рентгенівське відділення з блоком комп’ютерної томографії

Завідувач рентгенівського відділення та блоку комп’ютерної томографії

Петриченко Олександр Миколайович

обласний спеціаліст з питань рентгенології, лікар-рентгенолог вищої категорії, член Української та Європейської асоціації радіологів

 

 

Зайковська Ольга Миколаївна

Зайковська Ольга Миколаївна

Лікар-рентгенолог вищої категорії

член Української асоціації рентгенологів, завідуюча рентгенодіагностичним відділенням з 1998 по 2018р.р.

Лищенко Ольга Семенівна

Лищенко Ольга Семенівна

лікар-рентгенолог вищої категорії
Добровольська Ольга Володимирівна

Добровольська Ольга Володимирівна

лікар-рентгенолог вищої категорії
Кривов’яз Дмитро Володимирович

Кривов’яз Дмитро Володимирович

лікар-рентгенолог I категорії
Сало Марина Олександрівна

Сало Марина Олександрівна

лікар-рентгенолог
Довбня Ангеліна Олександрівна

Довбня Ангеліна Олександрівна

лікар-рентгенолог
Парубець Раїса Миколаївна

Парубець Раїса Миколаївна

рентгенолаборант рентгенівського відділення
Триодіял Ірина Аркадіївна

Триодіял Ірина Аркадіївна

рентгенолаборант блоку комп’ютерної томографії, вищої категорі

Рентгентгенівське відділення

Відділення існує з моменту відкриття закладу. Рентгенодіагностиці та рентгенотерапї онкозахворювань присвятили життя лікарі-рентгенологи і рентгенолаборанти старшого покоління: Резнік З.І., Меч Н.С., Зарвіна Л.С., Заболоцький Л.І., Кулінич Л.А., Фільштинський П.Б., Фільштинський Б.П., Андрющенко А.М., Фесенко Г.М., Лященко Г.М., Гресь М.А. Бурлакова К.Г., Пугачова В.І., Білоконь Л.І., Єрмолова Ж.М., Козлова Л.А. Деякі з них працювали з відкритими рентгенівськими трубками. З 1998 року, напротязі 20 років, відділення очолювала Зайковська Ольга Миколаївна, лікар – рентгенолог вищої категорії. На теперішній час, Петриченко Олександр Миколайович, лікар-рентегнолог вищої категорії, обласний експерт з рентгенології є діючим завідувачем рентгенологічного відділення.

Основним напрямком діяльності відділення є рентгенівська діагностика новоутворювань грудної залози, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної та кісткової системи, легень.

Для цього відділення оснащене: Мультидетекторним комп’ютерным томографом «Somatom Emotion-6» компанії «Siemens», та автоматичним інжектором для болюсного введення контрастних речовин «Medrad Vistron СТ»; Цифровою мамографічною системою «MammoDiagnostDR» ф. «PHILIPS» зі стереотаксичною приставкою; Мамографічним апаратом «Senographe 700Т» з цифровою радіографічною приставкою фірми «GeneralElectricMedicalSystems-Europe»; Сучасним рентгенодіагностичним комплексом “Baccara 90/20”; пересувним рентгенівським апаратом «MAC-GMM»ф.«GENERAL MEDICAL MERATE SPA» Італія; Рентгенівським апаратом «РУМ-20М» з підсилювачем зображення фірми «Apelem» Франція; Рентгенографічним апаратом «Camargue».

За рік у відділенні виконується близько 19 тисяч рентгенографічних досліджень, компьютерно- томографічне обстеження проходять понад 5000 пацієнтів. проводиться 17% від загальної кількості маммографічних обстежень на території Дніпропетровської області.

Відділення розташоване на двох базах за адресою:

м. Дніпро, вул. Гавриленка, 1 (стаціонар на 45ліжок)
м. Дніпро, вул. Космічна, 21 (стаціонар на 45 ліжок) з блок брахітерапії

Кабінет рентгенівської комп’ютерної томографії введено в дію 02.01.2009 року.

Кабінет оснащено мультидетекторним комп’ютерным томографом Somatom Emotion-6
компанії «Siemens», та автоматичним інжектором для болюсного введення контрастних речовин Medrad Vistron СТ, що дозволило розширити діагностичний пошук, та прискорить час від звернення пацієнта до встановлення онкологічного діагнозу.

Читайте також “Щоденна планова робота лікарів відділення комп’ютерної томографії

Щорічно в кабінеті проходять обстеження понад 5000 пацієнтів, що складає 21% від усіх обстеженних онкологічних хворих в області.

У кабінеті впроваджені в щоденну практику протоколи досліджень різних анатомічних областей: голови, шиї, органів грудної, черевної порожнини, заочеревинного простору та малого тазу.

В 92% випадків пацієнтам проводяться дослідження з внутрішньовенним болюсним введенням контрастних речовин, згідно стандартів обстеження онкологічних хворих, включаючи нативну, артеріальну, портальну та відсрочену фази, що дозволяє більш якісно проводити диференційну діагностику між злоякісними та доброякісними пухлинами, виявляти поширеність та проводити стадіювання процесу, планувати обсяг оперативного втручання та оцінювати динамічні зміни на фоні лікування.

Кабінет КТ активно співпрацює з лікарями хірургічних відділень на доопераційному етапі при плануванні об’єму операційного втручання з врахуванням розповсюдженості онкологічного процесу. Відпрацьовані спільні протоколи проведення діагностичних пункцій та біопсій під контролем комп’ютерної томографії.

Лікарі кабінету постійно вдосконалюють свої професійні навички на Всеукраїнських та міжнародних конференціях та конгресах з доповідями та в якості активних учасників. Є діючими членами Української та Європейської асоціацій радіологів.

Кабінет КТ знаходиться за адресою:

м. Дніпро, вул. Гавриленка, 1

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.