Головна > Новини > Що значить бути керівником величезного медичного центру?

Це кожен день сумлінної праці, постійний розвиток та боротьба за найкраще обладнання, стажування та бажання професійного росту. Це відповідальність не тільки за себе, а й за кожного співробітника лікарні та пацієнта. Тому кожен крок, що ти робиш повинен бути ідеальним.

Цього тижня на медичній нараді проведений статистичний аналіз роботи лікарні за період 2019 – 2021 рр. Команда Дніпровського онкологічного диспансеру, під керівництвом Ольги Іванівни Балашової, незважаючи на труднощі пов’язані з COVID-19 в черговий раз показала високий рівень надання онкологічної допомоги. В лікарні зросла кількість пролікованих пацієнтів, лапароскопічні технології складають все більший відсоток операцій, переобладнані та покращені лінійні прискорювачі, які, до речі, працювали у три зміни для забезпечення своєчасного променевого лікування пацієнтів з усієї країни.

Також для максимального забезпечення потреб наших пацієнтів Дніпровський онкологічний диспансер кожного дня контактує зі Національною службою здоров’я України, регулярно проводить тренінги та майстер-класи для освоєння оновлень електронних інформаційних систем.

Кожен лікар онкодиспансеру постійно підвищує кваліфікацію згідно постанови безперервного професійного розвитку. Тому для покращення надання медичних послуг у хірургічні відділення та відділення інтенсивної терапії було придбано найсучасніше обладнання для надання допомоги згідно міжнародних онкологічних стандартів!

Дуже важливо цінувати складну працю співробітників, тому лікарі були відмічені грамотами за внесок в розвиток нашої клініки.
Підбиваючи підсумки 2021 року очевидним є високий рівень кваліфікованості спеціалістів онкодиспансеру за рахунок постійного удосконалення всіх підрозділів.

Ми можемо з гордістю сказати: «Дніпровський онкологічний диспансер – це трансрегіонарний флагман надання високоспеціалізованної допомоги»!

EnglishRussianUkrainian

Контактні телефони: