Головна > Медичним працівникам > Щотижневий День Знань

7 грудня 2018 в КЗ «Клінічний онкологічний диспансер» ДОР, на загальнолікарняній оперативній нараді відбувся щотижневий День Знань. Прийняли участь представники адміністрації – головний лікар Балашова О.І., заступник головного лікаря з хіругічної роботи Ханов В.В., представник «Рентгенівського відділення з блоком комп‘ютерної томографії» Довбня А.О. під керівництвом завідуючого відділенням Петриченко О.М., спільно зі співробітниками установи.

На порядку денному було питання про розгляд “Можливостей методу комп’ютерної томографії у візуалізації патологічних процесів черевної порожнини та заочеревинного простору”. Було розглянуто: особливості ембріології та анатомії; можливі шляхи розповсюдження патологічних процесів; сучасні рекомендації про ключові моменти, які дають просторову уяву співвідношення та сполучення порожнин; розбір, обговорення унікальних, цікавих клінічних випадків, які зустрічаються в повсякденній практиці та важливість мультидисциплінарного підходу до діагностики та лікування пацієнтів.

EnglishRussianUkrainian

Шановні пацієнти❗️

Дніпровський онкологічний диспансер проводить планові консультації!

В цей складний для країни час ми працюємо без вихідних. Графік роботи персоналу з 04.03. 22 р по 08.03. 22 р включно❗️

✅ Поліклініка по вулиці Космічна, 21 з 08.00 до 14.00.
(ведеться прийом за спеціальностями онкологія, ЛОР, онкохірургія, онкогінекологія, онкоурологія, хіміотерапія, радіологія)
✅ Областний мамологічний центр по вулиці Гавриленко, 1 з 08:00 до 14:00.

🇺🇦 Віримо у нашу перемогу! Слава Україні!