Головна > Новини > Щиро дякуємо Адвокатському Об’єднанню «White Collars» на чолі з Андрієм Палкіним за надану допомогу

2020 рік – це рік пандемії, коли усі ми перебуваємо під інформаційним COVID-пресингом і забуваємо про проблеми хворих з іншим діагнозом.

Утім, онкохворих під час епідемії, на жаль, менш не стало, і їх треба лікувати навіть в умовах обмежень та карантину. Ці пацієнти так само потребують медикаментів, обладнання, медперсоналу та уваги.

Киснева підтримка хворих при певних медичних станах не менш потрібна, ніж при COVID-19, дихальна недостатність виникає не тільки під час COVID- пневмонії. І в часи, коли всі сили кинуті на боротьбу з епідемією, особливо цінною є допомога тих, хто піклується про наших онкологічних пацієнтів, допомагаючи їм своєю участю, підтримкою та забезпеченням необхідним обладнанням.

Кисневий концентратор може допомогти пацієнту у випадках, коли немає постійного забезпечення киснем, і це дозволяє вирішити чимало проблем.

Колектив Дніпровського онкологічного диспансеру щиро дякує Адвокатському Об’єднанню «White Collars» на чолі з Андрієм Палкіним за надане обладнання. Ми дуже пишаємося, що в нашій великій країні є такі небайдужі люди!

EnglishRussianUkrainian

Шановні пацієнти❗️

Дніпровський онкологічний диспансер проводить планові консультації!

В цей складний для країни час ми працюємо без вихідних. Графік роботи персоналу з 04.03. 22 р по 08.03. 22 р включно❗️

✅ Поліклініка по вулиці Космічна, 21 з 08.00 до 14.00.
(ведеться прийом за спеціальностями онкологія, ЛОР, онкохірургія, онкогінекологія, онкоурологія, хіміотерапія, радіологія)
✅ Областний мамологічний центр по вулиці Гавриленко, 1 з 08:00 до 14:00.

🇺🇦 Віримо у нашу перемогу! Слава Україні!