Щиро вітаємо нашого колегу з перемогою у конкурсі!

Команда Дніпропетровського онкологічного диспансеру висловлює слова вдячності голові обласної ради Глібу Пригунову за чергову Премію Дніпропетровської обласної ради для підтримки молодих талантів.

Цього разу переможцем став лікар-онкохірург – Незамай В’ячеслав Олександрович, який працює у онкохірургічному відділенні №3.

Саме завдяки командній злагодженій роботі працівників нашого диспансеру та відділення у повсякденну працю ввійшли пластичні та реконструктивні операції на молочній залозі, що повертають жінкам нашої області не тільки здоров’я а й красу!

Підтримати нашого переможця прийшли колеги, друзі, завідувачі відділень та головний лікар Дніпропетровського онкологічного диспансеру Балашова Ольга Іванівна.

Щиро вітаємо нашого колегу з перемогою у конкурсі! Бажаємо наснаги та нових здобутків!

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.