Школа боротьби зі стресом

Роман Іванович Безрук – лікар – психотерапевт вищої категорії

Регулярно проводить “Школу боротьби зі стресом” для співробітників Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру.

Співробітники диспансеру високо цінують цей проект, який допомагає зрозуміти себе і жити в гармонії з усім світом!

Останні новини

Доклад “Работа в удовольствие”

Речь пойдет о том, как следует относиться, в первую очередь, к себе, другим людям и работе. Каким образом корпоративная культура может влиять на качество жизни сотрудников: развивать либо вытеснять за рамки компании. Один их основных факторов выгорания персонала – не эффективные модели ведения бизнеса. Влияние состояния выгорания на результаты бизнеса […]

Чергове засідання “Школи боротьби зі стресом” на тему “Мова Любові”

19 квітня відбулося чергове засідання “Школи боротьби зі стресом” для співробітників Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру на тему “Мова Любові”. Зустріч проводилась на базі Гавриленко 1. Керівник і ведучий проекту – Роман Іванович Безрук – лікар – психотерапевт вищої категорії. Фотоподії заходу Співробітники диспансеру високо цінують цей проект, який допомагає зрозуміти себе і […]

 

 

 

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.