Головна > Конференції > Участь лікарів диспансеру у Міжнародній Українській мамологічній конференції

22-23 червня 2018 року у м. Київ пройшла IV Міжнародна Українська мамологічна конференція.

На конференції були розглянуті нові тенденції та підходи в лікуванні раку молочної залози, сучасні аспекти органозберігаючої та пластичної хірургії молочної залози, ускладнення даної хірургії та методи боротьби з ними, питання таргетної, імунотерапії та радіотерапії молочної залози, а також питання фізичної та психологічної реабілітації пацієнток.

На конференції були присутні, як європейські експерти з лікування раку молочної залози: Крістоф Андрее, Майкл Шефлан, Мустафа Хамді, Стефано Помпеї, так і українські: Олексій Олексійович Ковальов, Василь Васильович Храпач, Андрій Валентинович Жигулін та інші.

Лікарі Дніпропетровського онкологічного диспансеру також прийняли активну участь у конференції. Наш колега, онкохірург Олег Юрійович Савенков представив дві доповіді:

  1. Хірургічні методи профілактики вторинної лімфедеми.
  2. Лімфохірургія в Україні – сучасний стан та перспективи.

Доповіді викликали неабиякий інтерес і обговорення у присутніх, до них була привернута значна увага та зацікавленість, як іноземних, так і вітчизняних колег, оскільки даний напрямок хірургії для України є новим та перспективним.

Дякуємо організаторам за чудову конференцію та нові знання!

EnglishRussianUkrainian