Головна > Конференції > Участь в конференції “Подільські дні онкології”

7-8 вересня 2018 року у м. Кам’янець-Подільський відбулася конференція “Подільські дні онкології” з нагоди 70-річчя заснування онкологічної служби Хмельницької області.

Наші завідувачі структурних підрозділів та лікарі-онкологи на чолі з головним лікарем Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру Балашовою Ольгою Іванівною прийняли активну участь у заході.

Доповідачами від нашого лікувального закладу були:

  • Скляр Наталія Владиславівна,
  • Петриченко Олександр Миколайович,
  • Можаєв Дмитро Григорович.

Окрім того, участь у конференції прийняли: Кічик Дмитро Вікторович, Коваленко Вікторія Вікторівна, Решетнікова Тетяна Миколаївна.

Слід відзначити, що наша делегація була найчисельнішою серед усіх представників онкологічних служб України. Члени делегації представили цікаві доповіді, що викликали неабиякий інтерес у слухачів. Оскільки, їх зміст базувався на основі власного клінічного досвіду лікування великої кількості пацієнтів, в тому числі й складних клінічних випадків.

Дякуємо за незабутні емоції організаторам конференції! За прекрасну екскурсію у історичне місто Кам’янець-Подільський. За чудові доповіді та обговорення. Отримані знання, безперечно стануть у нагоді при лікуванні наших пацієнтів.

Щиро вітаємо наших колег із Хмельницького обласного онкологічного диспансеру із 70-річчям заснування онкологічної служби та бажаємо їм подальшого розвитку, наснаги та нових здобутків!

Будуємо сильну та здорову націю разом!

EnglishRussianUkrainian