Відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 2

Основна задача ВАIТ – забезпечення висококвалiфiкованоЇ допомоги хворим лiкувального закладу, а саме – знеболення, безпеки і комфорту пiд час оперативних втручань, різноманітних інвазивних дiагностичних i лiкувальних процедур; проведення пiсляоперацiйноi iнтенсивноi терапiї, надання невiдкладної допомоги пацiентам, у яких виникли ускладнення внаслiдок прийому хiмiотерапевтичних препаратiв, лiкувального опромінення та при виникненнi невiдкладних станів, консультативна та лiкувальна допомога хворим з хронiчним больовим синдромом.

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2

Лагунов Валерій Якович – лікар-анестезіолог вищої категорії

 

 

 

 

Лікарі відділення

Коляда Володимир Миколайович
Лікар вищої категорії

Лікар-анестезіолог вищої категорії
Макаренко Володимир Вікторович

Лікар-анестезіолог вищої категорії
Кравцова Олена Анатоліївна

Лікар-анестезіолог другої категорії
Панченко Юлія Юріївна

Лікар-анестезіолог
Манько Сергій Васильович

Лікар-анестезіолог вищої категорії
Павленко Галина Володимирівна

Старша медична сестра ВАІТ №2
Шалан Тетяна Миколаївна, медична сестра вищої категорії

Старша медична сестра операційного блоку
Чернова Олена Євгеніївна, медична сестра вищої категорії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії оснащене сучасним обладнанням: дихальною апаратурою для забезпечення адекватної штучної вентиляції легень, як під час оперативних втручань, так і в післяопераційному періоді; моніторами, які відображають основні параметри серцево-судинної та дихальної систем пацієнта, палатний рентгенологiчний апарат та апарат УЗД. Останнiй використовуеться для дiагностики та для постановки центральних венозних катетерiв. Вiддiлення функцiонує в цiлодобовому режимi, мае iнтегровану лабораторну службу.

Анестезіологічна служба використовує інгаляційну, внутрішньовенну, багатокомпонентну, комбіновану, поэднану та регіонарні види анестезій пiд час торакоабдомiнальних, колопроктологiчних, урологiчних операцiй, операцiй в гепатобiлiарнiй зонi радiологiчних лiкувальних опромiнень. Вид анестезіологічного забезпечення в кожному конкретному випадку вибирається індивідуально з урахуванням об`єму, складностi, тривалостi оперативного втручання, лiкувальних та діагностичних маніпуляцій, загальним станом пацiента.

При необхідності призначається попередня консультація суміжних фахiвцiв для уточнення діагнозу та оптимізації передопераційної підготовки хворого.

Індивідуальний підхід до пацієнтів з урахуванням загального стану та психоемоцiйних особливостей, забезпечення можливостi проведення складних та тривалих оперативних втручань пацієнтам різних вікових категорій з важкими супутніми захворюваннями – це стандарт роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

У ранньому післяопераційному періоді хворі знаходяться під наглядом в палаті інтенсивної терапії. Тривалість знаходження обумовлена станом хворого та складністю оперативного втручання. Під час проведення інтенсивної терапії основна увага  спрямована на якісне знеболення, моніторинг за діяльністю серцево-судинної, дихальної, травної, видільної систем та психоневрологічним станом. Інтенсивна терапія проводиться за принципами ERAS (early rehabilitation after surgery — рання реабілітація після операції).

Відвідування хворих родичами вітається. Усі деталі із відвідуваннями оговорюються пацієнтом заздалегідь перед операцією. Найбільш сприятливий для початку  відвідування є другий день після операції. Рідні та близькі потрібні для психологічної підтримки хворого.

Ми розуміємо, що наша праця надто важлива для наших хворих. Тому лікарі та медичні сестри постійно підтримують свій професійний рівень на планових курсах підвищення кваліфікації та участі в регіональних, національних та міжнародних з`їздах і конгресах.

Відділення знаходиться за адресою:
м. Дніпро, вул. Космічна, 21

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.