Головна > Відділення > Відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 1

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 1 засновано у 1997 році. Відділення має 6 ліжок інтенсивної терапії.

Відділення забезпечує комплекс заходів з підготовки та проведення загальних знеболювань при оперативних втручаннях та діагностичних процедурах , проведення комплексу заходів, що спрямованні на коррекцію та підтримку порушених життєво важливих функцій органів та систем, які виникли внаслідок захворювання, під час хірургічного втручання або з інших причин. Співробітниками відділення застосовуються сучасні методики анестезії та інтенсивної терапії.

Показники роботи відділення є одними з найкращих у регіоні. Щороку проводиться понад 1,5 тисячі загальних знеболювань, в палатах інтенсивної терапії лікується до 1 тисячі хворих.

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 1

 

Коренюк Дмитро Євгенович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

 

 

На сьогоднішній день у відділенні анестезіології 7 лікарів, 9 палатних медичних сестри, 4 медсестри-анестезистки, 4 молодших сестри

Антоненко Олексій Геннадійович – лікар-анестезіолог вищої категорії

Терзі Юрій Миколайович – лікар-анестезіолог вищої категорії

Літун Яна Василівна – лікар-анестезіолог II категорії

Журба Віра Олександріна – Старша медична сестра відділення

Лікар-анестезіолог – Міщенко Олена Анатоліївна

Кобезька Оксана Георгівна – лікар-анестезіолог вищої категорії

Колокольнікова Олена Вікторівна – лікар-анестезіолог вищої категорії

Наявність сучасного обладнання дає можливість впроваджувати використання новітніх технологій та дотримуватись світових стандартів та алгоритмів лікування.

Відділення укомплектоване сучасним, високотехнологічним обладнанням провідних виробників медичної техніки для: моніторингу, ШВЛ, підтримки вітальних функцій організму, тощо. Освоєно сучасні методики проведення наркозу підвищеної безпеки і комфортності на наркозно-дихальній апаратурі LEON (Німеччина), тотальна внутрішньовенна анестезія сучасними засобами PROPOFOL. Внаслідок високої травматичності онкохірургічних втручань, у відділенні анестезіології та реанімації використовується упереджувальна і багаторівнева анестезія.

Відділення знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Гавриленка, 1

При виконанні розширених і комбінованих втручань в торакальній, абдомінальній, лапароскопічній хірургії, пухлин шиї в комплексі анестезіологічної допомоги активно використовуються: анестезія із застосуванням назотрахеальної інтубації, бронхоскопії; регіонарні методи знеболювання, спінальна і епідуральна анестезії; анестезія із застосуванням сучасних, інгаляційних анестетиків; катетеризація центральних вен.

У відділення надходять: хворі з операційних після тривалих і складних операцій, хворі з важкою супутньою патологією, з операційними ускладненнями або можливістю появи післяопераційних ускладнень, а також з відділень диспансеру при розвитку порушень життєво важливих функцій внаслідок важких захворювань або ускладнень післяопераційного періоду.

Всі лікарі відділення постійно працюють над собою і вдосконалюють свій кваліфікаційний рівень, є членами Обласної асоціації анестезіологів, виступають авторами та співавторами науково-практичних статей, що публікуються в різних медичних виданнях.

Основним принципом діяльності відділення є забезпечення безпеки пацієнта, проведення високоякісного знеболювання за найсучаснішими світовими стандартами. Персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.

Колектив анестезіологічного відділення, пліч-о-пліч, долаючи всілякі труднощі та негаразди самовіддано трудяться вдень і вночі, наслідуючи одвічному гаслу медиків: «Світячи іншим – згораю сам».

 

EnglishRussianUkrainian

Контактні телефони: