Головна > Новини > Відповіді на телефоні дзвінки, ми раді почути кожну жінку

Дорогі жінки, адміністрація Дніпропетровського онкологічного диспансеру щиро дякує всім, хто піклуються про своє здоров’я та звернулися до нас за вказаним телефоном.

Повідомляємо, що саме 17 жовтня 2018 року вже розписаний прийом жінок з 09:00 до 21:00.

Відповіді на телефоні дзвінки, ми раді почути кожну жінку

Дорогі жінки, адміністрація Дніпропетровського онкологічного диспансеру щиро дякує всім, хто піклуються про своє здоров’я та звернулися до нас за вказаним телефоном. Повідомляємо, що саме 17 жовтня 2018 року вже розписаний прийом жінок з 09:00 до 21:00. 17 жовтня – це один день, коли лікарі працюють для Вас нон-стоп протягом 12-ти годин (в тому числі і у свій неробочий час). Будь-ласка, в інші дні запрошуємо всіх бажаючих на обстеження з 09:00 до 14:00 – тільки з направленням від сімейного лікаря чи гінеколога. Також, пам’ятайте, що обстеження бажано проводити у 1-шу фазу циклу.Мамографічні обстеження виконуються на цифровому мамографі за адресою: м. Дніпро, вул. Космічна, 21, кабінет № 234. Куратор діагностичної служби – головний експерт з рентгенології Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Петриченко Олександр Миколайович.Будуємо здорову націю разом!З повагою, головний лікар Дніпропетровського онкологічного диспансеру Балашова Ольга Іванівна та заступник головного лікаряДонченко Галина Миколаївна.

Gepostet von Дніпропетровський обласний онкологічний диспансер am Mittwoch, 10. Oktober 2018

17 жовтня – це один день, коли лікарі працюють для Вас нон-стоп протягом 12-ти годин (в тому числі і у свій неробочий час).

Будь-ласка, в інші дні запрошуємо всіх бажаючих на обстеження з 09:00 до 14:00 – тільки з направленням від сімейного лікаря чи гінеколога. Також, пам’ятайте, що обстеження бажано проводити у 1-шу фазу циклу.

Мамографічні обстеження виконуються на цифровому мамографі за адресою: м. Дніпро, вул. Космічна, 21, кабінет № 234. Куратор діагностичної служби – головний експерт з рентгенології Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Петриченко Олександр Миколайович.

Будуємо здорову націю разом!

З повагою,
головний лікар Дніпропетровського
онкологічного диспансеру
Балашова Ольга Іванівна
та заступник головного лікаря
Донченко Галина Миколаївна.
Закрыть

EnglishRussianUkrainian