Вітання до Дня Незалежності від Балошової Ольги Іванівни

🇺🇦 Сьогодні, 24 серпня, всією країною ми святкуємо День Незалежності!
🏡 Якщо уявити, що країна – це дім, то Україна все ще в процесі будівництва. Є міцний фундамент – століття боротьби за можливість жити в єдиній країні. Є стіни – Конституція і законодавство, що дають можливість людям мати свободу і захист своїх прав. Є дах – визнання незалежності і суверенітету України іншими країнами та членство України у міжнародних організаціях.
🌟Так і Дніпровський онкологічний диспансер є частиною великого цілого, глобального шляху до розвитку нашої держави. Багато поколінь лікарів та сестер не покладаючи рук вдень та вночі рятують людські життя. Тому команда Дніпровського онкологічного диспансеру в маленькому фільмі відповіла на питання: «Що для кожного з нас є Незалежність ?». В цей вагомий день адміністрація лікарні, на чолі з Ольгою Іванівною Балашовою, вітає всіх зі святом Незалежності та бажає всім не зупинятися на досягнутому!

Привітання Голови Дніпропетровської обласної ради

Миколи Лукашука з Днем Незалежності

В закладі функціонує КОЛ-ЦЕНТР (056)720-79-01
Графік роботи: 8:15 - 15:30 крім суботи та неділі

КОЛ-ЦЕНТРУ ЗДІЙСНЮЄ попередній запис пацієнтів в електронну чергу на прийом до лікарів Диспансерно-поліклінічного відділення (вул.Космічна, 21), Обласного мамологічного центру (вул.Гавриленка, 1), а також на КТ, УЗД, мамографію.

КОЛ-ЦЕНТР НЕ НАДАЄ інформацію щодо наявності в закладі лікарських засобів. Відповідну інформацію ви можете отримати на офіційному сайті нашого підприємства або під час консультації у лікаря.