Головна > Новини >  Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою, то Вам завжди допоможе професійний колектив першого онкохірургічного відділеня! 

До уваги пацієнтів‼

 Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою, то Вам завжди допоможе професійний колектив першого онкохірургічного відділеня!

Далі буде представлено один із таких випадків:
Жінка п’ятдесяти років протягом 6 місяців відзначала порушення ковтання їжі.
Спершу звернулась за місцем проживання, пройшла обстеження, де виявили новоутворення стравоходу та одразу ж направили до Дніпропетровського онкологічного диспансеру.

Вже у відділенні було виконано повний діагностичний комплекс, але злоякісна природа хвороби не була підтверджена.

Пухлина продовжувала збільшуватися в динаміці, наростали симптоми захворювання.

Для вибору тактики подальшого ведення даного пацієнта сформована розширена мультидісціплінарна комісія, у складі: онкохірургів, хіміотерапевтів, радіологів, рентгенологів.

Прийнято рішення на користь планового оперативного втручання з інтраопераційним терміновим гістологічним дослідженням.

І ось настав день операції, новоутворення видалено, інтраопераційно діагностована лейоміома стравоходу. В наступному данний діагноз підтверджен – іммуногістохімічним дослідженням.

Пацієнтка виписана на 10 добу у задовільному стані.
Після операції – якість життя відновлено. Жінка більш не має проблем с харчуванням.

P.S. В Японії кожний громадянин після 40 років, щороку проходить ендоскопічне дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Завдяки чому відсоток виявлених злоякісних новоутворень на ранніх стадіях займає лідируюче місце в світі, що є запорукою успішного лікування данної категорії пацієнтів і веде до поліпшення якості та збільшення тривалості життя.

Більше інформації про відділення Ви зможете знайти на нашому офіційному сайті: https://dokod.lic.org.ua/

 

EnglishRussianUkrainian