Головна > Новини > За останній тиждень у мамологічному центрі виявлено 15 нових випадків раку грудної залози

У Дніпропетровській області діагноз рак грудної залози встановлюється 4 жінкам щодня. Середній вік виявлення пухлин – 50-70 років. Кожен 3 випадок виявляється в запущеній формі. Основна причина виявлення пухлин молочних залоз у пізніх стадіях – відсутність профілактичних оглядів і небажання пацієнтів відвідувати лікарів протягом багатьох років.

На сьогоднішній день в діагностиці патології грудних залоз золотим стандартом є проведення мамографічного дослідження. Це неінвазивне дослідження, яке займає не більше 10 хвилин, що дозволяє в найкоротші терміни виявити початкові пухлини молочних залоз. Незважаючи на регулярні звернення про необхідність відвідувань лікаря в засобах масової інформації, на сьогоднішній день ситуація вкрай критична.

За останній тиждень у мамологічному центрі Дніпропетровського онкологічного диспансеру виявлено 15 нових випадків раку грудної залози. З них 9 випадків виявлено в запущеній формі, що склало 60%. Пухлини з розпадом мали місце у 4 пацієнтів. Дані показники виявляються в нашому мамологічному центрі щодня.

Шановні жителі міста та області! Бережіть та піклуйтеся про себе! Вчасно звертайтеся до лікаря!

EnglishRussianUkrainian