Головна > Новини > Засідання Медичної Ради КП «Дніпровський клінічний онкологічний диспансер» ДОР»

 На цьому тижні відбулось засідання Медичної Ради КП «Дніпровський клінічний онкологічний диспансер» ДОР».

Обговорювались результати роботи підприємства за перше півріччя 2020 року та планування роботи на другу половину року.

Незважаючи на карантинні заходи, підприємство ні на день не припиняло свою діяльність щодо надання спеціалізованої онкологічної допомоги. Так, за період з січня по червень проліковано в амбулаторних умовах та умовах стаціонару 10148 хворих, надано консультативних послуг 97693.

Хірургічне лікування отримали 3918 хворих. 4635 онкохворих проліковано методом хіміотерапії.

Променеві методики застосовано у 1340 онкохворих. Діагностичні служби працювали в повному обсязі. При цьому в закладі дотримувались всі вимоги на час проведення заходів зі стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої COVID 19.

Слід зазначити, що КП «ДОКОД» ДОР» – єдиний в регіоні заклад, що забезпечує мультидисциплінарний підхід в розробці та реалізації програм лікування онкологічного хворого із дотриманням Європейських стандартів обстеження та лікування. На базі підприємства виконуються оперативні втручання та методики опромінення, що є унікальними не тільки в Дніпропетровській області, а, навіть, в Україні.

Адміністрація КП «ДОКОД» ДОР» за підтримки Обласної Ради та Департамента охорони здоров’я працює над зміцненням матеріально-технічної бази для забезпечення сучаної діагностики та лікування онкологічних хворих.

Будуємо здорову націю разом!!!

EnglishRussianUkrainian